Штоф бар Часто ми стикаємося з тим, що не знаємо, що подарувати чоловікові. Штоф це саме той функціональний подарунок, який Ви шукаєте. Компанія Гранд Презент пропонує Вашій увазі штофи бари власного виробництва. Кожен штоф – це ціла історія продумана до найдрібніших деталей. Тематику для них ми вибирали з життя, а саме риболовля, мисливство та тварини. Тому що найчастіше це основні захоплення чоловіків. Наші штофи порадують вас оригінальним авторським ручним розфарбуванням, індивідуально підібраним до кожного. Подарунковий набір з графином

Вибравши в подарунок оригінальний штоф, ви не тільки порадуєте свого друга чи колегу, але й зробите комплімент його смаку та деякої вишуканості. Бо наші штофи — це витвір мистецтва. Також вас порадують низькі ціни та різноманітність запропонованого товару.

Такий набір для алкогольних напоїв буде оригінальною прикрасою інтер'єру в будинку або альтанці, а також функціональним елементом при зустрічі з друзями: чарки та графін у комплекті можна використовувати за прямим призначенням. Штоф виготовлений із міцного матеріалу – полістоун. У комплекті йдуть скляний графін та шість чарок. Місткість графину 0,5л., чарок 50гр.

Подарунковий набір із графином це найкращий подарунок чоловікові.

Замовити штоф безпосередньо від виробника Ви можете на нашому сайті. Для цього скористайтеся формою замовлення або телефонуйте за вказаними телефонами. Якщо виникнуть питання наші менеджери із задоволенням дадуть відповідь.