Символ 2018 року – Жовта Собака

Вже зовсім скоро, влада Красного Вогненного Півня перейде Земляний собаці. Він символізує вірність, відданість і великодушність. Як відомо, собака – найкращий друг людини. Ця тварина – розумне, надійне і доброзичливе. Всі люди, а особливо ті, які народжені в цьому році, будуть під заступництвом цього знака. Багато хто прагне порадувати рідних милими штучками і купують фігурки собак в різних виконаннях: всілякі керамічні скарбнички і статуетки собак. Ви також можете купити фігурки собак своїм друзям, які стануть символом міцної дружби.

плюшева собачка

Що ж принесе Новий рік?

З наступом 1 січня зміниться не тільки символ 2018 року, але і його стихія. Правити світом буде земля. Її природа і по своїй суті вона досить повільна. Але це скоріше плюс, ніж мінус, так як послідовність дозволить доводити почату справу до кінця. Крім цього, Вас чекають зміни і в інших сферах життя:

  • Сімейні цінності виступають на перший план і в сім'ї запанує аура любові і взаєморозуміння.
  • У фінансовому плані Вас чекає процвітання. Не бійтеся запускати нові проекти – вони безсумнівно будуть успішними!
  • За умови завзятості і працьовитості Вас очікує кар'єрний ріст. А атмосфера в колективі стане дружній і відносини між колегами будуть налагоджуватися.
керамічна скарбничка

Колірної символ 2018 року – золотий, гірчичний і різні відтінки жовтого. Якщо у Вашому будинку буде присутній цей колір – він неодмінно буде притягувати мир і благополуччя. Хорошим варіантом стануть ікони і картини з бурштином , які зроблені з натурального, сонячного каменю. Також, Ви можете придбати статуетки собак і прикрасити своє житло лаконічними аксесуарами.

Шукаєте новорічні подарунки своїм близьким?

Не варто відкладати це завдання в довгий ящик. Потрібно заздалегідь підготується, щоб в передноворічній метушні не бігати похапцем і не забути про найголовніше – внутрішньому спокої. Якщо у Вас немає часу ходити по магазинах, пропонуємо відмінну альтернативу! Наш інтернет-магазин надає величезний асортимент якісної сувенірної продукції, серед якої Ви зможете придбати фігурки собак у вигляді скарбничок, статуеток і м'яких іграшок , вартість яких Вас неодмінно порадує. До того ж, статуетки собак можуть бути відмінними елементами декору і чудово впишуться в інтер'єр будь-якої кімнати. Щоб зробити замовлення, досить виділити всього пару хвилин, а наші доброзичливі менеджери з радістю допоможуть Вам у виборі. Бажаємо Вам душевного тепла і щасливого Нового Року!