Хочемо попередити про інтернет шахраїв які користуються ім'ям Гранд-Презент для здійснення обману в інтернеті. Якщо Ви побачили подібного роду оголошення про вакансію в Telegram або будь-яких інших соціальних мережах, то будьте впевнені що це шахраї які намагаються обманом вкрасти у Вас гроші!

Олена Квітенко Робота вдома

Увага шахраї! Обман про роботу на дому! Будьте уважні!

Олена Квітенко "Робота Вдома. Запрошуємо на роботу в Компанію, яка співпрацює з магазином подарунків. Можут працювати чоловіки и жінки …"

Увага шахраї! Обман про роботу на дому! Будьте уважні!
Увага шахраї! Обман про роботу на дому! Будьте уважні!

У магазину Гранд Презент ніколи не було і немає подібної вакансії. Ми не пропонуємо віддалену роботу на дому. І вже тим більше не вимагаємо ніякої передоплати за роботу. До слова сказати ми навіть не продаємо подібні набори подарунків.

Будьте пильні, не відправляйте гроші шахраям!

Така діяльність це відповідальність за статтею "Шахрайство (стаття 190 КК)", а також оскільки "Гранд Презент" це зареєстрований торговий знак, то ще "Незаконне использование товарного знака (стаття 229 КК)"

Правоохорони органи повідомлені про даній ситуації, але все ж якщо Ви побачили подібне повідомлення в групі про роботу, повідомите адміністратора групи про шахраїв і не реагуйте на привабливі вакансії на роботу. Судячи з численних статтях на інтернет ресурсах, подібні схеми досить поширені в інтернеті. Будьте обережні, бережіть себе і своїх близьких!

З повагою, Адміністрація інтернет-магазину Гранд Презент