Правильно підібрати VIP-подарунок – це те ж саме, що і злітати в космос. Людям це під силу, але дуже небагатьом. Проте є кілька рецептів підбору класичних VIP-подарунків, дотримуючись яких, ви без зайвих втрат зробите подарунок людині, у якої все є.

8347 – це не кричущі і помітні речі, це витончений подарунок. Можливо річ, проста по призначенню, але виключно цінна по виконанню, якості, зовнішньому вигляду.

VIP-подарунки повинні:

  • бути в міру оригінальними, т. е. тим, чого раніше людина в подарунок не отримував;
  • бути в міру корисними, т. е. входити в сферу інтересів;
  • запам'ятатися;
  • приємно здивувати;
  • дати зрозуміти, що про цю людину пам'ятають, до нього добре ставляться і навіть знаходять час підібрати і купити підходящий подарунок.

Якщо Ви знаєте, що людина, якій ви збираєтеся дарувати VIP-подарунок – колекціонер, то подарунок для нього вибрати дуже просто – він стане доповненням колекції. Але якщо подібним захопленням і не пахне, то дарувати якісь подарунки зі словами: «Нехай вони стануть першими в твоїй колекції» все ж не варто. Що звично дарують багатим чоловікам? Шабельки та інше холодна зброя. Але наскільки воно цікаве і затребуване? Це скоріше штамп, який з незрозумілих причин викликає ажіотаж, і вважається найкращим подарунком для солідного чоловіка, якому насправді, може бути, подобаються запальнички зі вставками з дорогоцінного каміння. Помітним VIP-подарунком можуть стати антикварні предмети або предмети, стилізовані під антикваріат і відрізняються високою якістю. Стилізовані під старовину радіоприймачі, радіоли, програвачі для CD – такі подарунки будуть не тільки оцінені по достоїнству і корисні, але і завжди будуть перебувати в центрі загальної уваги. Деякі стандартні VIP-подарунки цінуються завжди, тому що можуть бути використані, навіть якщо їх дарують щороку. Наприклад, дорога пір'яна ручка або стильний блокнот 10696 в шкіряній палітурці, до нього можна додати брелок або ніж для сигар, запонки або будь-який витончений сувенір. Такий подарунок – і вишуканий, і благородний. Зазвичай він призначається для керівників або партнерів по роботі.

Дуже гарні комбіновані VIP подарунки.

Наприклад фляжки, що виконують, крім усього, функції портсигарів. Для відбулися жінок подарунок повинен бути абсолютно особливим. Не так давно капітал у жінки міг з'явитися тільки в тому випадку, якщо він діставався їй від багатих батьків або чоловіка. Життя таке, що жінок у великому бізнесі, володіють капіталом, зараз дуже багато, тому VIP-подарунок для них – це поєднання високої ціни і виняткової краси (або ж, цей предмет повинен служити для підтримки жіночої краси). VIP-подарунок для жінки – подарунок невеликий, тому варто звернути свою увагу на статуетки, кришталь, а також на антикварні картини або гравюри. Виберіть кращий VIP подарунок і пам'ятайте, що головне – це, звичайно, увагу, але не менш важливим є правильний вибір.