Компанія Гранд Презент пропонує вигідні умови співпраці для покупців в області гуртових закупівель подарунків і сувенірів. Якщо ви тільки починаєте працювати в даній сфері, зверніться до наших консультантів, і вони допоможуть правильно вибрати найбільш актуальні і ходові позиції. Якщо ви наш партнер, тоді ми порадуємо вас сезонними акціями і розширюваним асортиментом якісної продукції.

wholesale

Умови співпраці

Якщо говорити про «дрібний гурт» – мінімальне замовлення повино складати від 6000 грн (від базових гуртових цін), це мінімальна гуртове купівля на одну адресу. Якщо ви робите замовлення на кілька адресатів або менше мінімальної гуртової купівлі, тоді вам потрібно орієнтуватися на «дропшіп ціну». Детальніше про Дропшиппінг читайте тут .

Якщо вас цікавить «великий гурт» тоді звертайтеся до наших менеджерів, вони нададуть вам персональну знижку. У нас індивідуальний підхід до кожного клієнта.

Для того щоб стати нашим партнером і мати можливість купувати товар за базовою ціною вам необхідно залишити заявку на сайті . Після активації облікового запису, ви можете здійснювати покупки через корзину, по телефону, або через електронну пошту.

Які переваги співпраці із компанією Гранд Презент?

– доступна мінімальна сума замовлення від 6 000 грн;
– співпраця за умов Дропшипінгу;
– відправки щодня будь-яким поштовим кур’єром.
– фіксовані ціни у гривні;
– знижки до 10% від гуртових цін;
– спеціальні акційні пропозиції;
– широкий асортимент, понад 3 000 найменувань;
– товар від виробника;
– поновлення асортименту щомісяця.

Крім постійних акцій ми тішимо своїх клієнтів додатковими знижками, на певні категорії товарів, в залежності від суми замовлення. Умови знижок уточнюйте у менеджерів!

Категорії товару, на які поширюється ця знижка:

Візьміть до уваги, що знижки не підсумовуються. При обробці замовлення буде задіяна велика знижка.

Зверніть особливу увагу, що додаткові знижки працюють не для всіх товарів на сайті, тому конкретну суму знижку уточнюйте у наших менеджерів!

Укладання договору з компанією Гранд Презент

Для укладання договору необхідно.

Для індивідуальних підприємців:
– свідоцтво про реєстрацію ФОП;
– свідоцтво про постановку на податковий облік;
– довідка з банку про відкриття рахунку;
– копія паспорта підприємця;
— повне найменування (юридична та фактична адреса, адреса магазину/складу, банківські реквізити, контактний телефон та адреса електронної пошти).

Для юридичних осіб:
– свідоцтво про реєстрацію юридичної особи;
– свідоцтво про постановку на податковий облік;
– довідка з банку про відкриття рахунку;
— копія статуту: титульна сторінка, остання сторінка, сторінка про засновників, сторінка про призначення та строки повноважень директора;
– повне найменування (юридична та фактична адреса, адреса магазину/складу, банківські реквізити, ПІБ та контакти головного бухгалтера, контактний телефон та адреса електронної пошти);
— зразок підпису керівника та копія печатки підприємства.

Реєстрація на сайті

На сторінці сайту зверху з правої сторони натискаємо кнопку «Вхід для гуртових клієнтів».

вхід

Бачимо на сторінку входу в особистий кабінет https://grand-present.com/opt/ . Якщо у вас ще не має акаунту, тоді в формі натискаємо посилання «Реєстрація».

форма входу

Бачимо сторінку реєстрації нового гуртового клієнта https://grand-present.com/opt/?fs-page=register .

Тут обов’язкові поля виділені в окремому блоці, їх усі потрібно заповнити. Якщо введений вами e-mail не підходить, перевірте ще раз, можливо в базі вже є такий запис з таким e-mail (якщо це ваш акаунт, ви можете попросити менеджера скинути пароль), або ж вкажіть інший e-mail.

Якщо поля заповнені неправильно, ви побачите підказку червоним кольором внизу конкретного поля. Згідно підказок вкажіть правильно реєстраційні дані.

ВАЖЛИВО! Для тих, хто продає через інтернет (онлайн-магазини, сторінки в соцмережах, торгові майданчики і т.д.) в поле «АДРЕС МАГАЗИНА / КОМПАНИИ» обов’язково потрібно вказати url-адресу вашого інтернет магазину (тобто де продаєте).

форма реєстрації

Після успішної реєстрації ви отримаєте повідомлення «Вітаємо! Ви успішно пройшли реєстрацію на сайті», а також відповідний лист на вказаний при реєстрації e-mail.

ЗВЕРНІТЬ УВАГУ! Ваш обліковий запис буде працювати лише після його перевірки та активації менеджером. Ви не зможете увійти в кабінет, якщо запис не активирований. При такій спробі отримаєте наступне повідомлення: «Вы не входите в категорию оптовый покупатель».

форма входу повідомлення

Тому потрібно зачекати деякий час. Після активації вашого акаунту на вказаний при реєстрації e-mail прийде лист з детальними умовами співпраці. Ви зможете увійти на сайт, бачити гуртові ціни та оформлювати замовлення!