Повернення товару

Інтернет магазин подарунків і сувенірів «Гранд Презент» здійснює свою діяльність відповідно до Закону України Про захист прав споживачів в редакції від 15 грудня 1993 року № 3682-XII з наступними змінами та доповненнями та Правилами продажу товарів на замовлення та за торговими або офісними приміщеннями ( затверджено наказом Міністерства зовнішніх економічних зв'язків і торгівлі України від 19.04.2007р. №103).

Виходячи з цього Ви можете повернути товар належної якості або поміняти на аналогічний товар тієї ж вартості протягом 14 днів з дня його отримання. Також Ви можете обміняти товар на інший, доплативши магазину різницю в ціні.

Обов'язкові умови повернення або обміну товару без дефектів:

  • товар при отриманні був перевірений Вами в офісі перевізника або в присутності кур'єра (якщо була обрана адресна доставка);
  • товар новий і не має слідів експлуатації;
  • повна комплектація;
  • збережений товарний вигляд і споживчі властивості, в тому числі оригінальна упаковка, пломби, фабричні ярлики і стікера;
  • наявність документів, що підтверджують покупку (копія чека, рахунки).

Зверніть увагу, не підлягають обміну та поверненню товари належної якості, якщо вони можуть бути використані виключно купують його покупцем: предмети санітарії та гігієни, що контактують з їжею полімерні вироби, товари в одноразовій упаковці та ін.

Як повернути / обміняти товар?

1. Зв'яжіться з менеджером по телефону (067) 312-52-59, за допомогою контактної форми або напишіть листа на електронну пошту grandpresent@gmail.com і поясніть ситуацію.

2. Якщо ви перебуваєте в Хмельницькому, приходьте до нас в фірмовий магазин «Гранд Презент» за адресою: вул. Подільська 17/1 з товаром і чеком. Якщо ви з іншого міста України, надсилайте товар і чек з допомогою зручної для Вас кур'єрською службою – Нова пошта, Укрпошта, Делівері, Ін-тайм (доставку оплачуєте Ви) на адресу відправника (від якого отримали товар) або дізнайтеся у менеджера, куди можна відправити посилку.

3. Надішліть на наш телефон або електронну пошту повідомлення з номером ТТН, номером Вашої банківської карти, на яку потрібно повернути гроші.

4. Після отримання посилки ми оглядаємо товар і робимо обмін, або повертаємо гроші.

Гарантія

Ремонт по гарантії

На весь асортимент продукції ми даємо гарантію – 40 днів, тому зберігайте чек. У разі поломки ми здійснюємо ремонт / робимо обмін на такий же новий товар, або повертаємо гроші.

Як здати товар на ремонт, повернути або обміняти?

1. Телефонуйте нам і пояснюєте ситуацію.

2. Якщо ви перебуваєте в Хмельницькому, приїжджаєте до нас в фірмовий магазин «Гранд Презент» з товаром і чеком. Якщо ви з іншого міста України, надсилайте товар, чек і гарантійний талон (якщо він був) однієї з кур'єрських служб – Нова пошта, Укрпошта, Делівері, Ін-тайм (доставку оплачуєте Ви) на адресу відправника (від якого отримали товар) або дізнайтеся у менеджера, куди можна відправити посилку. Надішліть на будь-який наш номер смс з номером ТТН.

3. Ми ремонтуємо, робимо обмін або повертаємо гроші.

Гарантія не надається в разі:

  • порушення інструкції використання і рекомендацій по догляду, описаних на сайті або на товар;
  • неакуратне поводження (сліди механічних та інших пошкоджень);
  • використання не за призначенням;
  • ну і всіх інших випадків, в яких немає провини виробника.

І ще раз повторимо, при доставці товару поштовою службою обов'язково перевіряйте цілісність і відсутність механічних пошкоджень на товар в офісі перевізника. Претензії, не пред'явлені перевізнику і не оформлені відповідним актом, до розгляду не приймаються.