dropshipping

Пряма поставка – що це таке?

Дропшиппінг або пряма поставка – це вид співпраці між постачальником (в даному випадку нами, магазином Гранд Презент), продавцем (вами) і покупцем (вашим клієнтом). Суть в такому вигляді співробітництва полягає в тому, що ми відправляємо вашому клієнтові замовлення безпосередньо зі свого складу по вашому запиту. Товар Ви купуєте у нас по «дропшіп ціною», а продаєте зі своєю націнкою. Зв’язок з клієнтом безпосередньо тримайте тільки Ви.

Варіанти співпраці по дропшиппінгу*:

  • Замовлення за передоплатою: покупець робить замовлення у вас на сайті і оплачує його вам. Ви передаєте замовлення нам і оплачуєте його по «дропшіп ціною» (різницю залишаєте собі). Ми відправляємо товар за вказаною адресою і передаємо вам номер декларації.
  • Замовлення післяплатою: ви робите замовлення на нашому сайті, вказуєте адресу доставки вашого покупця і кінцеву суму. Ми відправляємо товар післяплатою, а після отримання коштів, виплачуємо (на початку поточного місяця за попередній місяць згідно виконаних замовлень) Вам різницю між кінцевою сумою замовлення і «дропшіп закупівлею».
* ВАЖЛИВО! Всі розрахунки здійснюються на початку поточного місяця згідно з актом звірки по всіх виконаних замовленнях “дропшиппера” за попередній місяць! Детальніше ці умови вказуються в договорі про співпрацю.
ЗВЕРНІТЬ УВАГУ!
У зв’язку із запровадженням тотальної фіскалізації підприємців з 01.01.2022 року змінюються умови роботи з дропшиппом. Умови відправки замовлень та отримання коштів від клієнтів уточнюйте у менеджерів!

Різниця між оптом і Дропшиппінг?

При Дропшиппінг замовлення оформляється від однієї одиниці товару і за запитом покупця, тобто коли це необхідно. А дрібний опт – це закупівля товару на певну суму з подальшим його розміщенням на вашому складі, магазині і т.д.

Якщо ви хочете купувати товар за оптовими цінами, або вас цікавлять додаткові знижки, тоді можливий варіант співпраці «дрібний опт» або «великий опт» відповідно.

Заявки по Дропшиппінг приймаються через сайт (кошик), або через електронну пошту present.opt@gmail.com У листі потрібно вказати: замовлення дропшіппінг від ПІБ (назва вашого магазину), спосіб доставки, місто одержувача, номер складу, ПІБ і телефон одержувача, кінцеву суму замовлення (якщо оплата проводиться післяплатою).

Зверніть увагу, що витрати на доставку лягають на вас або вашого покупця.

Яке мінімальне замовлення для співпраці?

Перше мінімальне замовлення повинно складати від 6000 грн. Наступні замовлення приймаються від 1 одиниці. Обмеження щодо кількості товару відсутні.

Які умови Дропшиппінг?

Для співпраці з Дропшиппінг необхідно:

  1. Зареєструватися на сайті Гранд Презент, залишити заявку на сторінці (обов’язково вказати назву вашого магазину і його адреса, а також майданчики і інтернет магазини, на яких буде розміщуватися товар). Після активації облікового запису нашим менеджером, ви можете здійснювати покупки через корзину, по телефону, або через електронну пошту. Зайшовши в особистий кабінет, ви зможете бачити актуальні оптові ціни і «ціну дропшіп».
  2. Дотримуватися встановленої РРЦ (рекомендованою роздрібною ціни для кожного товару). Тобто продавати вище РРЦ можна, нижче немає. Якщо продавець буде занижувати ціни, менеджери заблокують його обліковий запис, а співпраця припинять.
  3. Прайс-лист з актуальними цінами і наявністю товару, а також таблицю РРЦ ви можете завжди запитати у менеджера.
  4. Готові тексти опису товару ми не надаємо. Ви можете орієнтуватися на опису товарів, викладені на сайті Гранд Презент для написання власних текстів. Пряме копіювання інформації забороняється.

Інструкція реєстрації на сайті Гранд Презент (дивіться за посиланням внизу сторінки).

Укладання договору з компанією Гранд Презент

Для укладання договору необхідно.

Для індивідуальних підприємців:
– свідоцтво про реєстрацію ФОП;
– свідоцтво про постановку на податковий облік;
– довідка з банку про відкриття рахунку;
– копія паспорта підприємця;
— повне найменування (юридична та фактична адреса, адреса магазину/складу, банківські реквізити, контактний телефон та адреса електронної пошти).

Для юридичних осіб:
– свідоцтво про реєстрацію юридичної особи;
– свідоцтво про постановку на податковий облік;
– довідка з банку про відкриття рахунку;
— копія статуту: титульна сторінка, остання сторінка, сторінка про засновників, сторінка про призначення та строки повноважень директора;
– повне найменування (юридична та фактична адреса, адреса магазину/складу, банківські реквізити, ПІБ та контакти головного бухгалтера, контактний телефон та адреса електронної пошти);
— зразок підпису керівника та копія печатки підприємства.