kartini-syantarya Чим корисний бурштин в будинку?

Створити домашню теплу і затишну атмосферу, створити відчуття радісного сонячного ранку Вам завжди може допомогти картина з бурштину. І якщо в Ваше вікно потрапить хоч один промінчик сонця, то вся кімната відразу наповниться ніжним золотистим теплом бурштинового світла. Це м’яке тепло можна побачити і відчути. Найважливіше, що майстерність виконання, тонка ручна робота картини з бурштину може доставити не тільки естетичну насолоду для власника.

Бурштин в будинку активно сприяє електризації аероіонів в повітрі. А як відомо що якщо в приміщенні недолік аероіонів, то це може викликати такі неприємні захворювання як: тромбогеморрагический синдром, який може призводити до, інсультів, тромбозів, інфарктів і іншим судинним захворюванням що пов’язані з порушенням процесів згортання крові.

Лікувальні властивості бурштину вже давно відомі, він сприяє лікуванню, животворить. Одне з найвідоміших його достоїнств це здатність виробляти значну кількість негативно заряджених іонів, які в свою чергу, проходять через верхні дихальні шляхи і розносяться по всьому організму. Це забезпечує внутрішньоклітинний енергопостачання, яке сприятливо впливає на організм людини і активно допомагає відновленню діяльності всіх органів, а також лікуванню багатьох захворювань. За даними вчених в спеціальній оздоровчої кімнаті з бурштину зазвичай утворюється понад 6000 в 1 куб. см в секунду негативно заряджених іонів. Наприклад, в звичайних приміщеннях це число набагато менше – до 100-200 негативних іонів. Негативно заряджені іони стимулюють різні обмінні процеси в верхніх дихальних шляхах, трахеї, бронхах, альвеолах легких, тим самим сприяючи зняттю спазмів, поліпшенню Просес кровообігу, ліквідації різноманітних набряків, запалень, навіть може мати пряме бактерицидну дію на мікроби в дихальних шляхах і в легких.

kartini-iz-yantarya-ohotniki Янтар – це дар природи, який є природним біо-генератором. Він породжує особливі біополя, які захищають нас, адже вони в певній мірі дезінфікують атмосферу житла. Цей камінь може бути немислимих забарвлень: то він чистий і прозорий, як кольору меду, то він ніжно білий, як слонова кістка. Він ніжно переливається незліченною кількістю теплих, ніжних відтінків і саме цим нагадує океан з його численною гамою барв. У кожному цьому відтінку таїться м’який колір золота, чому бурштин завжди здається неймовірно сонячним.

Вироби з бурштину це дивовижний дар природи. Тому купити картину з бурштину це чудове рішення, адже такий виріб створене з любов’ю і хорошим помислом, не залишить байдужим нікого. Картина з бурштину стане не просто прикрасою, але також хорошим оберегом Вашому будинку на довгі роки.