/var/www/html/wp-content/themes/grand-present/header.php:27:string 'en_US' (length=5)
/var/www/html/wp-content/themes/grand-present/header.php:28:string 'en_US' (length=5)

Special offers

Bestsellers

Interesting

Wooden chess: top models and novelties on the site!

Welcome to the online store Grand Present! We have a new arrival of wooden chess! Popular models are already on…

More

New collection of globe bars on the site!

Welcome to the online store Grand Present! We have a new arrival of globe bars! New and popular models are…

More

New items from Grand Present! Metal decor is on sale now!

Welcome to the online store Grand Present! Stylish novelties of interior items made of metal: tables, planters, clocks, vases, wall…

More

Intriguing surprises for any occasion

В інтернет-магазині безліч ідей для подарунка на будь-який смак. На сайті Ви можете знайти подарунки для викладача, друга, подарунок чоловікові, дружині, дітям, шефу або колезі. Веселі та недорогі подарунки підійдуть як для сюрпризів на вечірці, так і для презенту на весільних конкурсах.

Декоративні шкатулки, біжутерія, домашній текстиль, елітна парфумерія – дівчата будуть в захваті від подібних подарунків. Шеббі, в якому виконані більшість милих речей, має на увазі змішання стилів і епох, що створює воістину романтичний настрій.

Для чоловіків необхідний більш солідний подарунок, який підкреслить його статус. Дорогим подарунком буде глобус-бар, офісні набори, нарди, зброю. Мечі, шаблі і луки здавна вважаються органічним прикрасою кабінету і гаряче улюблені колекціонерами. Величезний вибір ножів (мисливські, багатофункціональні, складні і нескладні, рибальські, ножі для дайвінгу) дозволяє піднести не тільки оригінальний, але і корисний подарунок.

Збільшувальні стекла, компас і бінокль – незамінні помічники мандрівника і вченого-натураліста. Любителям сафарі буде складно обійтися без біноклів, адже хижаки вміло маскуються. А похід в театр принесе масу позитивних вражень, адже Ви не тільки будете чути репліки акторів, а й прекрасно бачити все, що відбувається на сцені, незалежно від розташування Ваших місць. Шар-провісник буде відмінним розвагою для невеликої компанії, а також допоможе прийняти вірне рішення, підкаже варіант відповіді на питання, якщо Ви вагаєтеся з вибором.

Ваш колега, друг або кохана людина є шанувальником ретро? Декоративні настінні годинники з химерними дерев’яними візерунками і вкрапленнями з натуральної шкіри, картини та ікони з бурштином і навіть грамофон – величезний вибір дорогих подарунків, які принесуть не тільки величезну радість, а й натхнення.

Прочитайте розділ з цікавою інформацією, який також допоможе Вам визначитися з вибором.